У Ризі відкриється найбільший у Балтії розважальний центр Apollo/Skypark

Вже навесні під дахом торгового центру Domina Shopping буде відкрито новий центр розваг та відпочинку Apollo/Skypark площею 7000 кв. м. Сума інвестицій становила 9,5 мільйонів євро.

Минулий рік для галузі великих торгових центрів Латвії був критичним через зумовлені пандемією обмежень, що не прогнозуються і спотворюють конкуренцію. Але все ж таки ТРЦ Domina Shopping реалізував значний інвестиційний проект, хоч і зіткнувся з серйозними втратами, які позначилися на фінансових показниках. Тому цього року центр планує поступово відновлювати втрачене і висуває головною метою відкриття найбільшого в Балтії розважального центру Apollo/Skypark.

«Серйозна точка перелому — так можна охарактеризувати ситуацію у галузі торгових центрів другого року пандемії. Минулого року оборот, потік покупців та кількість чеків у Domina Shopping загалом зменшилися на 26,9%. Одночасно у 2021 році у працездатність та розвиток ТРЦ було вкладено більш ніж 10,2 млн євро, що є найбільшим річним обсягом інвестицій з тих пір, як центр належить найбільшій у Балтії компанії з управління комерційною нерухомістю EfTEN Capital», – зазначає Діна Бунце, директор Domina Shopping

Найбільша частина інвестицій – 9,5 млн євро, минулого року була вкладена у створення нового центру розваг та відпочинку Apollo/Skypark. Центр буде відкритий навесні із закінченням обмежень пандемії.

Читайте також: Реновація по-латвійськи: ТРЦ Spice інвестує сім мільйонів євро в проект з оновлення інтер’єру

Крім того, понад 730 тисяч євро було інвестовано в покращення внутрішньої та зовнішньої інфраструктури торгового центру, у тому числі в ремонт коридорів автостоянки, у створення коридорів та покажчиків, що з’єднують із розважальним центром, в нові елементи інтер’єру, покращення системи пожежної безпеки та водопостачання, реалізацію кількох проектів енергоефективності ISO. Багато вкладено також у забезпечення умов епідеміологічної безпеки у зв’язку з Covid-19, наприклад, модернізовано систему обліку відвідувачів, забезпечено посилену дезінфекцію приміщень та збільшено кількість постів охорони.

Також минулого року в ТРЦ Domina Shoopping було реалізовано 19 проектів співпраці спільно з новими та вже постійними орендарями. В результаті відкрито 11 нових місць торгівлі та обслуговування клієнтів — книгарня Jānis Roze, пункт здоров’я MFD, філія фінансових послуг Banknote, пакомат Venipak, магазини Fix Price, Lido, MMOSA та Florindas zieds, торгові стенди Take Berry, AIOO, Robert Smart. У свою чергу вісім колишніх орендарів, таких як Apranga, OptiO optika, Guess, Pet City, Tīrradnis, Rovico, Baltic.space та Tatoo Mosquito, реконструювали свої магазини або змінили місце розташування всередині торговельного центру.

«Інвестиції в розвиток Domina Shopping продовжаться і цього року, але в більш помірному темпі крок за кроком, квартал за кварталом. Проте цілком зрозуміло, що нашою головною метою 2022 року стане відкриття розважального центру Apollo/Skypark. Коли це станеться, ми нарешті станемо торговим центром повного концепту, де все необхідне для себе та своєї сім’ї зручно знайдуть мешканці з усієї Латвії!», — каже Діна Бунце.

Очікується також співпраця з кількома новими орендарями. Так, ще у січні у ТРЦ Domina Shopping було відкрито ресторан швидкого харчування Burger King. Ближче до літа планується відкрити кілька нових магазинів одягу та взуття, а також різноманітні пункти послуг.

Джерело