У середмісті Львова планують збудувати багатофункціональний центр

У центрі Львова в межах площі Галицької та вул. Нижанківського планують збудувати 6-поверховий торговельно-офісний центр з громадським простором. Частину вулиці Нижанківського планують зробити пішохідною. Наразі ця ідея перебуває на етапі громадських консультацій, після яких ініціатор будівництва зможе отримати дозвіл на розроблення детального плану цієї території (ДПТ). Це вже не перша спроба розпочати будівництво на цій території, однак зараз забудовник змінив свою початкову ідею.

Йдеться про ділянку площею 0,1 га, що розташована у межах вул. Нижанківського, площі Галицької, 15 та просп. Шевченка, 3. Зараз на цій території — пустир, залишки фундаменту, а ділянка закрита парканом. Як розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, ініціатор розроблення детального плану території — ТОВ «Кіносвіт» — розробив попередню концепцію розвитку цієї зони. Зокрема, тут планується зведення будівлі зі змінною поверховістю від 2 до 6 поверхів. Частину ділянки планують передбачити під громадський простір.

«ТОВ «Кіносвіт» звернулося, щоб отримати дозвіл на розробку детального плану території, аби подивитися варіанти, як можна завершити цю ділянку, як можна її використати. Вони працювали з архітекторами, напрацювали концепцію перед розробленням ДПТ. Основою концепції є ідея не забудовувати територію повністю, а залишити кордонер, де зробити зелений простір. У самій будівлі могли би бути офіси, громадські заклади, заклади харчування тощо», — розповів Антон Коломєцев.

Зараз концепцію розвитку території на вул. Нижанківського, площі Галицькій, 15 та просп. Шевченка, 3 виставили на громадські консультації, які триватимуть до кінця року. Після цього депутати зможуть прийняти ухвалу про розроблення детального плану території. У процесі розроблення ДПТ у попередню концепцію забудовника вноситимуть зміни, а остаточний проєкт винесуть на громадські слухання. Після цього депутати ЛМР ще мають затвердити ДПТ.

Читайте також: Плавний перехід між комерцією та оточенням: Яким буде новий ТЦ Трипіль на Київщині