У столичному ТРЦ встановили видовищну інсталяцію (фото)

У ТРЦ «Караван Outlet» відкрили скульптуру «Ніжність» Антона Логова, яка здобула перемогу на публічному конкурсі OPEN ART.

Мета конкурсу OPEN ART — не лише підтримати мистецтво, а й говорити про проблеми, важливі для всього суспільства. Тема конкурсу — екологія та свідоме споживання, етична мода, ресайклінг та апсайклінг.

«Караван Outlet» у співпраці з Port.agency провели національний конкурс серед українських художників та разом із експертною радою обрали трьох переможців. Першу працю художника Антона Логова вже можна побачити біля фудкорту торгового центру. Ще дві інсталяції планують встановити на початку 2022 року.

Арт-об’єкт «Ніжність» являє собою втілення ідеї взаємодії та теплих відносин між чоловіком та жінкою, матір’ю та дитиною, людиною та рослиною.

Автор розмірковує на тему любові та гармонії з навколишнім світом, знайомих кожному почуттям захоплення та любові. Робота виконана у форматі масштабної металевої конструкції, яка монументальними формами спонукає до роздумів про ніжне та невагоме.

«6 нічних монтажів, 10 км кольорових канатів та 200 кг металу зробили свою справу. Мій ескіз перетворився на масштабну просторову інсталяцію!» — поділився у себе на Instagram сторінці Антон Логов.

Арт-об’єкт представили на день народження ТРЦ 11 грудня.