У столиці відкрилося відразу 3 магазини Comfy у новому форматі

Один із провідних в Україні омніканальних рітейлерів побутової техніки та електроніки відкрив у Києві три магазини нового формату COMFY-Точка – поряд зі станціями метро «Політехнічний інститут» та «Дарниця», а також на Троєщині.

Comfy-Точка, завдяки своєму зручному розташуванню, надає можливість забрати інтернет-замовлення щодня по дорозі на роботу або додому. Не дивлячись на невелику площу, у магазинах нового формату доступний повноцінний сервіс великого магазину Comfy – від професійної консультації продавця до можливості протестувати товар і навіть оформити кредит.

«Сучасний міський покупець змінив свій стиль покупки. Він цінує час, робить вибір онлайн і більше не готовий далеко їздити за покупками та інтернет-замовленнями. Тому ми не просто розширюємо мережу магазинів і подвоюємо їх число, а запускаємо Comfy-Точка – новий міський формат міні-магазинів з повноцінним складом та асортиментом, доступним для отримання день у день», – каже Ігор Хижняк, генеральний директор Comfy.

Міні-магазин та максі-склад

Середня торгова площа магазинів нового формату становить близько 50 кв. м, але завдяки великому складу площею 100-150 кв. м покупцям доступний майже повний асортимент магазину Comfy.

Завдяки цьому покупці інтернет-магазину Comfy.ua зможуть забирати свої замовлення щодня в міні-магазинах по дорозі на роботу або додому. Відкриття магазинів із великими складами також вплине на швидкість адресної доставки замовлень.

Широкий асортимент для імпульсної покупки

Серед асортименту нового формату магазину представлені всі основні категорії товарів імпульсної покупки: електроніка та комп’ютерна периферія, дитячі іграшки, побутова хімія та товари для дому, товари регулярного споживання та розхідники. Асортимент товарів на вітринах у різних Comfy-точках відрізнятиметься виходячи з попиту з боку локальних покупців.

Перші Comfy-Точка у Києві – на КПІ, Дарниці та Троєщині

Перші Comfy-Точка відкрилися у форматі стріт-рітейлу:

  • у ТРЦ Smart Plaza Polytech на пр. Перемоги, 26 (в районі станції метро «Політехнічний інститут»);
  • на вул. Андрія Малишка, 4/2 (в районі станції метро «Дарниця»);
  • на вул. Теодора Драйзера, 8.

До кінця року ще чотири Comfy-точки відкриються в різних районах столиці.

Довідка. Comfy – омніканальний рітейлер побутової техніки та гаджетів в Україні. Перший магазин було відкрито у 2005 році у Кривому Розі. Сайт Comfy.ua входить до топ-5 найбільших онлайн-гравців ринку.

 Джерело