У сумському ТРЦ Мануфактура на місці зачиненого магазину OSTIN відкрився коворкінг

23 грудня відбувся тестовий запуск Ц.Коворкінгу в ТРЦ Мануфактура у Сумах. Простір розміром 300 кв. м забезпечений безперебійним живленням та постійним інтернетом.

Коворкінг розташований на місці зачиненого магазину OSTIN на першому поверсі торговельного центру. Простір має 30 облаштованих робочих місць, кількість яких планується збільшувати. Кожне місце облаштоване розетками з постійним живленням. В разі відключення електроенергії в ТРЦ запускаються власні генератори, тому живлення відновлюється за кілька хвилин. Також кожен відвідувач отримує доступ до закритої відокремленої мережі Wi-Fi.

Вартість одного робочого дня складає 125 гривень, забронювати місце можна за посиланням.

Окрім робочих місць є куточки для відпочинку, кілька кімнат для переговорів, які будуть невдовзі облаштовані та доступні без додаткової плати. В коворкінгу є питна вода, чайник.

Коворкінг облаштували як тимчасове рішення в умовах віялових та аварійних відключень у місті. Керівництвом ТРЦ Мануфактура були запропоновані пільгові умови співпраці, адмініструванням і розвитком простору займається команда онлайн-журналу «Цукр». Ключова ціль — надати спеціалістам у Сумах можливість безперебійно працювати взимку.

Читайте також: В ТЦ Даринок відкрили «Містечко Незламності»