У ТЦ Smart Plaza Obolon відкриється Döner Market

Керівна компанія Dragon Capital Property Management продовжує оновлювати склад орендарів київського торгового центру Smart Plaza Obolon. Договір із агрохолднігом МХП підписано, і вже до кінця лютого заплановано святкове відкриття нового Döner Market.

У процесі трансформації агрохолдинг МХП відкрив свій перший заклад стріт-фуду Döner Market у 2020 році. Поява нового формату викликала великий інтерес і вже показала перші результати. Döner Market – місце, що поєднує сучасні технології, якість та комфортну ціну. Незабаром заклад з’явиться і у ТЦ Smart Plaza Obolon. Новий орендар матиме окремий фасадний вхід для зручності відвідувачів.

«У нас вже працюють популярні заклади Mamamia, Євразія, KFC, і ми впевнені, що таке поповнення пулу харчових закладів ТЦ Smart Plaza Obolon як Döner Market зацікавить мешканців Оболоні», – прокоментував Станіслав Шульга, комерційний директор ТЦ Smart Plaza Obolon.

Також читайте: Фуд-корт столичного ТРЦ Aladdin поповниться закладом Döner Market від холдингу МХП

Довідка. ТЦ Smart Plaza Obolon розташований поряд із ст. м. «Мінська» за адресою пр-т Оболонський, 19. Орендна площа торгового центру складає близько 9500 кв. м. З 2019 року торговий центр знаходиться під управлінням Dragon Capital Property Management, портфель об’єктів торговельної нерухомості якої включає також ТЦ Piramida та ТЦ Aladdin у Києві, ТРЦ Sky Park у Вінниці та ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

Джерело