У ТРЦ Lavina Mall встановлять рекорд України у номінації «Піца з найбільшою кількістю крафтових сирів»

17 вересня у ТРЦ Lavina Mall у Києві команда 1708 pizza di Napoli спільно з крафтовими сирними виробництвами та Markus Foundation встановлюватимуть рекорд України у номінації «Піца з найбільшою кількістю крафтових сирів». У рекордній піці буде 90 видів сиру.

Рекордну піцу готуватимуть:

  • Віталій Колошиць – увійшов до сотні найкращих піцайоло світу, посівши 59-е місце, друге місце у Чемпіонаті України з приготування піци (2018, м. Львів);
  • Алекс Якутов – шеф Пекельної кухні, нагороджений ресторанною премією «Пальмова гілка», посол італійської школи IFSE в Україні;
  • Ігор Лаврешин — міжнародний консультант із хлібопечення, входить до TOP 120 найкращих шефів України та є бренд-шефом Welbilt Convotherm.

Мета заходу — приклад українських підприємців показати, що можна і потрібно працювати в Україні, відкривати нові заклади та підтримувати економіку. Головна мета – зібрати 300 000 гривень на 200 комплектів термобілизни для військових 47 Штурмового полку, ідеологом якого є Валерій Маркус.

Для підтримки сирного малого підприємництва організатори зібрали 18 крафтових сироварень, які продовжують працювати та бити власні рекорди щодня.

Бенефіціар – Markus Foundation, фонд підтримки ЗСУ, що працює для 47-го Штурмового полку.

Приєднатися до збору можна вже сьогодні за посиланням на банку, QR-кодами в закладах мережі 1708 або під час заходу в ТРЦ Lavina Mall. За будь-який донат гості можуть пройти до дегустаційної зали, щоб спробувати авторські сири та рекордну піцу, т.к. захід проходитиме на благодійній основі.

Довідка. 1708 pizza di Napoli – демократичне міське кафе нового покоління у форматі one person pizza. 7 грудня 2019 року відкрито перше міське кафе у Львові. Наразі це мережа, яка налічує 5 закладів, розташованих у Львові та Києві. У липні 2021 року стали фіналістами національної ресторанної премії «Сіль» у номінації «Найкраще міське кафе».

Читайте також: Найбільший виплетений український орнамент: У ТРК Проспект встановлено рекорд України