Українська fashion-група Arber вийшла на ринок Грузії

Мережа Arber відкрила свій перший магазин поза межами України — в Грузії. Торгова точка почала роботу в ТЦ East Point у Тбілісі. Її площа складає 176 кв. м.

Бренд, народжений в Україні, виходить на новий рівень розвитку. Грузія побачить всі колекції та лімітовану серію Freedom by Arber в тому числі. Модельний ряд не відрізняється від українського. В більшості кольори, силуети і мотиви є універсальними, а особлива українська символіка тепер в тренді у всьому світі.

Якість важливіша за ціну

За роки існування Arber став лідером  у сегменті елегантного одягу. І не дарма, бо якість для бренду вища за ціну. У своєму виробництві компанія використовує тільки якісні матеріали та сучасні технології. В усіх магазинах представлена чоловіча та жіноча колекції.

Наразі в Україні відкрито 81 магазин. Для більшої зручності працює власний маркетплейс arber.ua.

Свобода як особливість характеру

Лімітована патріотична колекція Freedom by Arber втілює незалежність та прагнення до свободи. Всі моделі досить стримані, в базових кольорах. Їх головна особливість — це принти.

Символічні написи чудово характеризують український та грузинський народи. В своїй патріотичній колекції Arber демонструє свободу як рису характеру, як темперамент.

Вже багато  років класичний одяг залишається недоторканим та незмінним. Та виробник прагне розвиватися разом із останніми тенденціями моди. Всі колекції поєднують у собі класичний та casual стиль.

Читайте також: У ТРЦ Pannonia відкрились магазини House та Cropp