Українська дизайнерка в Перу створила бренд худі-вишиванок Vilna

Українська дизайнерка Анна Тесло заснувала в Перу бренд, який створює худі з вишивкою ручної роботи. Він отримав назву - Vilna.

Дизайнерка розповіла, що перебувала у Перу на момент початку повномасштабної війни. Згодом вона вирішила допомагати батьківщині не лише волонтерською діяльністю, а й своєю роботою. Українка повернулася до того, що вміє найкраще - дизайну одягу, щоб поширювати українську культуру по світу.

Худі є невіддільним елементом гардероба, як свого часу вишиванка. Провівши цю паралель, народилась ідея худі-вишиванки. Так само, як і в класичних вишитих сорочках, збережено основний акцент на рукавах із традиційними українськими орнаментами і ручною вишивкою, — каже Анна Тесло.

До фотозйомок Vilna навмисно залучає не професійних моделей, а звичайних жінок, адже хоче показати, як клієнтки, незалежно від параметрів, виглядатимуть у вишиванках.

Придбати худі з вишивкою можна не лише у Перу, а й у Києві, у шоурумі Simplysale (вул. Ярославів Вал, 17Б, кв.2) або через Instagram. Вартість однієї речі 6500 грн.

Одяг для ЗСУ

Раніше ми розповідали, що поранені бійці Збройних сил України можуть отримати безкоштовний одяг від українського бренду POHUY.

Засновники бренду зазначають, що одяг розроблений для поранених захисників, які проходять лікування в шпиталях. Фасон костюму унісекс та оверсайз, тож він підходить усім бійцям, незалежно від зросту, ваги, статури та поглядів на життя.

Особливість цього одягу в липучках по боках, які дозволяють безпечно та безболісно знімати на надягати речі. Як військовим отримати безкоштовний костюм від POHUY, читайте в матеріалі.

Джерело: Divoche Media

Читайте також: У центрі Варшави пройшов ярмарок українських брендів