Український бренд випустив колекцію унікальних аксесуарів із переробленого пластику

Українсько-французький бренд Spogad представив благодійну колекцію аксесуарів із переробленого пластику.

Про це повідомляє бренд у своїх соціальних мережах.

Вироби почали створювати у 2022 році, навесні.

Починаючи з весни 2022 року, ми створюємо колекцію аксесуарів з локально переробленого пластику, виготовлених вручну за двома техніками: плетіннями нитками і плетіння з бусин, – пишуть представники Spogad.

Нова колекція містить у собі вісім сумок та лімітовану лінійку прикрас “Zdyvo”. Бренд наголошує, що кожна річ є сконцетрованим до кольорової пластини спогадом про Україну – від кольорів Чорного моря до рожевих барв Лемурійського озера.

Весь прибуток від колекції спрямують на створення сортувальної станції та лабораторії з переробки пластику. Ці, в свою чергу, будуть допомагати відбудовувати Україну із застосуванням інноваційних підходів.

Український бренд в рф

Раніше ми розповідали, що відомий український бренд “SISTER’S AROMA” продовжує продавати свої товари на російських сайтах, хоча заявив про вихід з рф одразу після 24 лютого.

Користувачі інтернету знайшли товари “SISTER’S AROMA” на популярних рітейл-сайтах рф, на одному з них було представлено одразу 136 товарів бренду.

Росіяни активно купують парфуми, ароматичні дифузори, креми для рук та тіла і гелі для душу і у відгуках зазначають, що знають про українське походження бренду.

Детальніше про історію з “SISTER’S AROMA” дізнайтесь в нашому матеріалі.

Читайте також: Чи можуть охоронці перевіряти ваші речі в супермаркеті – пояснення