Український Focus Estate Fund купив торговий центр у Польщі

У польському місті Ополе український інвестиційний фонд нерухомості Focus Estate Fund придбав у міжнародної інвестиційної компанії abrdn торговий центр Turawa Park. Про це повідомляє прес-служба фонду.

«Це наш четвертий актив у Польщі, і ми плануємо продовжити масштабування нашого портфеля на польському ринку, де ми присутні понад п’ять років», – заявив генеральний партнер фонду Максим Школьник.

Посередником в угоді виступила управляюча торговим центром BNP Real Estate. Сума угоди не розголошується.

Turawa Park – багатоформатний торговий центр, загальна площа якого складає понад 35 тисяч кв. м. У ТРЦ – понад 60 магазинів. До нього також входять галерея площею 18 тисяч кв. м та ритейл-парк на 8 тисяч кв. м. Площа магазинів формату DIY складає 9 тисяч кв. м, а паркінг розрахований на 1 320 машиномісць.

Якірні орендарі Turawa Park – бренди Carrefour, Reserved, Sinsay, Media Expert, Action, Smyk.

«Ми бачимо хороші перспективи у сегменті роздрібної торгівлі з доданою вартістю, в якій ми працюємо. Нестандартні ритейл-парки та торгові центри біля будинку виявилися одними з найстійкіших класів під час пандемії. Щодо самої угоди, то вона була досить складною, і я хотів би подякувати команді abrdn за професійний і зважений підхід», — повідомив Школьник.

До портфелю Focus Estate Fund входять також три торгові центри у польських містах Сандомир, Згожелець та Бартошице. При цьому наприкінці 2021 року фонд продав два свої торгові об’єкти в Чехії інвестиційній групі DRFG: Centro Ostrava Retail Park та Most Retail Park.

Довідка. Focus Estate Fund – інвестиційний фонд нерухомості, який займається непреміальними торговими об’єктами середнього формату у країнах Центральної та Східної Європи.

Джерело