Uniqlo остаточно йде з росії

Японський фешн-бренд Uniqlo приєднується до довгого списку компаній, які остаточно прощаються з росією. Джерела на ринку торговельної нерухомості повідомляють, що ритейлер розриває договори оренди та не планує відновлювати роботу магазинів.

«Коммерсантъ» пише, що Uniqlo розглядав можливість повного виходу з російського ринку ще восени минулого року. Пізніше стало відомо, що компанія розірвала вже половину договорів оренди з торговельними центрами і може зберегти трохи більше 5 торгових точок. Офіційно інформацію про вихід з росії в компанії не коментують.

Uniqlo вийшов на російський ринок у 2010 році. У перші кілька років бренд розвивався виключно у Москві. За минулі 12 років було відкрито понад 50 магазинів. Після припинення операційної діяльності у березні минулого року компанія зберегла 27 магазинів, які залишаються закритими на невизначений термін.

Відомо, що ритейлер почав повідомляти власників торговельних центрів про плани закриття магазинів кілька місяців тому. На місці Uniqlo поступово відкриваються магазини турецьких та російських брендів. Теоретично компанія ще розглядає можливість продажу своїх активів у країні. Остаточний вихід бренду з країни до кінця 2023 року експерти вважають неминучим.

Читайте також: У росії закриваються сотні магазинів електроніки