Uniqlo відкриває свій перший магазин у Польщі

Японський мультинаціональний ритейлер модного одягу Uniqlo відкриває свій перший роздрібний магазин у Польщі. Pop-up store буде розташовано у торговому центрі Domy Towarowe Wars Sawa Junior у центрі Варшави.

“Рішення про фізичну присутність на новому ринку засноване на нашому досвіді пропозиції покупцям новітніх продуктів через інтернет-магазин Uniqlo Europe”, – прокоментував генеральний директор Uniqlo Europe Таку Морікава.

За словами генерального директора, завдяки роботі першого pop-up магазину, компанія розраховує вивчити можливості польського ринку та отримати інформацію, яка допоможе спланувати можливе майбутнє розширення компанії на ринку.

Domy Towarowe Wars Sawa Junior

Двохрівневий магазин площею близько 800 кв. м відкриється у центрі польської столиці восени 2022 року. Експерти стверджують, що це гарне місце для першого фізичного магазину Uniqlo у країні. ТЦ Wars Sawa Junior знаходиться поруч із найжвавішими транспортними вузлами, діловими районами та найпопулярнішими туристичними пам’ятками.

«Працюючи з такими брендами, як Uniqlo, ми хочемо залучити нове покоління клієнтів, які цінують щирі стосунки з брендами та можливість безпосереднього знайомства з пропонованими ними продуктами», – зазначив Скотт Дваєр, керуючий директор групи з роздрібної торгівлі Atrium European Real Estate, власник Wars Sawa Junior.

Читайте також: Swarovski представляє новий концептуальний магазин у Гонконгу