Ужгородський бренд Kochut відкрив шоу-рум у США

Перший шоу-рум Kochut USA знаходиться у самому серці Нью-Джерсі за адресою 37 Broad St Red Bank. У ньому представлені меблі Kochut.Woodworks, а з 1 січня з'являться ювелірні прикраси.

Шоу-рум відкрився 1 листопада на одній вулиці з Tiffany&Co та іншими світовими брендами. Торгова площа Kochut USA становила близько 180 кв. м. Асортимент шоу-руму пропонує фірмовий декор, світильники, обідні столи та стільці, кавові та журнальні столики, годинники, декоративні дощечки тощо. Продукція представлена ​​у широких відкритих вітринах.

Окремо під країну запущено інтернет-магазин, в якому можна підібрати будь-що з товарної пропозиції бренду.

До виходу до Сполучених Штатів, брати Кочути, засновники ювелірно-меблевого бренду, досліджували заокеанський ринок і виявили, що хоча американці добре знаються на якісних меблях, при цьому більшість мереж представлені великими мас-маркетами виробниками та дрібним ручним виробництвом на рівні хобі.

«Нам вдалося вийти на рівень досить серйозного виробництва преміум-товарів із власними технологіями, залишаючись крафтовим брендом. У США такого майже немає. І саме це приваблює наших покупців», – каже Роман Кочут.

Серед перших замовлень, які були зроблені ще до відкриття шоу-руму: декоровані тумбочки, вироби із поєднанням дерева та епоксидної смоли, великі обідні столи, ТВ-тумби та інше. Інвестиції у продукцію першого відправленого до Сполучених Штатів контейнера з виробами становили близько $50 000.

Як і в інших країнах присутності, магазин відкритий через регіонального партнера, який має ексклюзивне право на розвиток мережі торгових точок Kochut у Сполучених Штатах. Рітейлери додають, що з моменту укладання договору до запуску шоу-руму минуло 14 місяців.

«Цей час витратили також на пошук відповідного приміщення. Процес затягнувся через пандемію COVID-19. Але отримані результати за перші тижні роботи у США вже перевищують усі наші очікування», – додає співзасновник ювелірно-меблевого бренду.

Поки окрім Ужгорода та Києва в Україні, шоу-руми Kochut працюють в Австрії (Відень), Німеччині (Дюссельдорф), Чехії (Простейов) та Великій Британії (точка видачі в Лондоні). Також онлайн-магазини вже запущені в Казахстані та Естонії.

Джерело