В американському ТРЦ Briarwood Mall відкриють музей селфі

Навесні цього року в місті Анн-Арбор, штат Мічиган, відкриється Музей селфі, який розташовуватиметься у торговому центрі Briarwood Mall.

Детройтський музей селфі – підприємство материнської компанії Snap Station, заснованої Тахір Ханною в 2015 році. У серпні 2021 року перший інтерактивний музей успішно відкрився у ТРЦ Twelve Oaks Mall у місті Нові. Як розширення проекту було ухвалено рішення про відкриття другого простору в ТРЦ Briarwood Mall у середині березня 2022 року.

Відвідувачі музею зможуть сфотографуватись із 35-40 інсталяціями, повзаємодіяти з професійними фотографами та орендувати додаткове освітлення.

У Detroit Selfie Museum представлені різноманітні майданчики для селфі: плоскі стіни з тривимірними елементами, сцени з солодощами у збільшеному форматі, усипаною пелюстками троянд ванною, гойдалками у вигляді хмар, та тематичні інсталяції, наприклад, за грою «Монополія».

«Виберіть сцени, які вам найбільше подобаються і просто зробіть цілу купу знімків», – сказала Ханна.

Деякі сцени музею в Briarwood Mall будуть унікальними та несхожими на ті, що встановлені у ТРЦ Twelve Oaks Mall. За словами Ханни, відвідувачі нового музею матимуть доступ до локації з вантажівкою з морозивом, кімнатою з грошима та «гігантським» гойдалкою.

Компанія Ханни розпочинала як підприємство зі створення фотобудок і саме ця діяльність надихнула її на відкриття Музею селфі.

«Фотобудками я займаюся майже вісім років.Я сказала собі, що я творча людина і мені під силу створити ігровий майданчик, де люди зможуть насолоджуватись різними декораціями та фотовиставками», — сказала Ханна.

Квитки до Музею селфі коштують 28 доларів США за дорослий квиток та 25 доларів США за молодіжний квиток, який дає доступ до музею протягом години. Для груп та професійних фотографів, які супроводжують клієнта, передбачені знижки. Також будь-хто може орендувати приміщення для проведення вечірки.

Читайте також: 10XL: у ТРЦ Briarwood відкрився магазин одягу великих розмірів