В одеському ТРЦ відкрився перший магазин мережі O!SOME

Власники франшизи Usupso в Україні запустили новий проект O!SOME. Рітейл-бренд працює не за франшизою, а повністю створений з нуля зусиллями української команди. При цьому у фокусі, як і раніше, залишається унікальна стилістика азіатської молоді.

Перший магазин під брендом O!SOME відкрився в Одесі у ТРЦ FontanSky (Семафорний провулок, 4).

«Ідея нового бренду зародилася ще два роки тому. Це мікс азіатської естетики, розуміння специфіки українського ринку, а також максимальна диджиталізація, зрозуміла цільовій аудиторії. Саме так ми дійшли створення O!SOME», — розповідає Маріанна Самсонова, співвласник української мережі Usupso.

Магазини O!SOME розраховані на тінейджерів та їхніх батьків. Назва бренду – пряме посилання до англійського слова “awesome” (чудовий, що викликає захоплення). Автори ідеї обіцяють, що «кожне відвідування магазину перетвориться на неповторний досвід емоційного шопінгу».

«Ми створили не просто магазин, а простір для розваг та створення чудового настрою. Крім різних аксесуарів у O!SOME з’явиться також азіатська їжа в стиках: від традиційного корейського кімчхи до солодощів та напоїв в оригінальній упаковці», – коментує Маріанна Самсонова.

Джерело