В рівненському ТРЦ Happy.Mall за бюджетні кошти відкрили магазин місцевих виробників

У новому ТРЦ Happy.Mall запрацював перший офлайн-магазин місцевих виробників Підтримуй Рівненське. Його відкрили в рамках міської програми підтримки малого і середнього бізнесу.

«Запускаємо цю локацію за підтримки місцевого бізнесу та для підтримки місцевих виробників. Найближчі два місяці вона буде працювати у тестовому режимі. Тут вже розпочали роботу представники Асоціації легкої промисловості. Тому представлений одяг восьми рівненських брендів та галантерея», — розповів директор департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради Володимир Липко.

За його словами, у першу чергу перевага надаватиметься тим виробникам, які не можуть самостійно відкрити офлайн-магазини. «Плануємо змінювати (чергувати) представлених виробників щоквартально. Усе, аби познайомити рівнян з якомога більшою кількістю місцевих бізнесів та зробити асортимент максимально різноманітним», — додав Липко.

Оренду торгової площі сплачуватимуть з міського бюджету. Комерційна оренда такої площі, за інформацією Rivne Online, стартує від 10 тисяч гривень на місяць.

«Приємно, що моя ініціатива врешті переросла у такий якісний проєкт! Вірю, що вдасться таким чином іще більше познайомити рівнян з нашими виробниками, а тим підприємцям, які не можуть самостійно відкрити офлайн-магазин, — залучити додаткових клієнтів. А це в свою чергу — збільшить надходження до бюджету нашого міста й допоможе утримати наш економічний фронт. Адже саме працююча економіка — запорука стабільного становища держави», — зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Читайте також: На благодійному ярмарку в день відкриття ТРЦ Happy.Mall було зібрано 1 млн гривень