В ТРЦ Respublikа Pаrk відбулася унікальна весільна церемонія для військовослужбовців

У найбільшому торговельно-розважальному центрі Києва відбулася унікальна весільна церемонія для українських захисників. ​​Ця романтична подія, а також святковий благодійний концерт за участю українських зірок для наших захисників організувала команда ТРЦ Respublika Park разом зі своїми партнерами та орендарями.

Про це повідомляє RAU у своєму фоторепортажі.

Особливу атмосферу свята та настрій подарували українські зірки Roxolana, гурт Авіатор, Yulia Roznen, гурт Sestra, Myata, Dibrova, Андрій Князь та чоловічий хор Національної гвардії України.

Організатори весільної церемонії розповіли, що хотіли створити справжнє свято для захисників напередодні Дня закоханих: організували вбрання, каблучки, квіти, подарунки, навіть відпочинок у Карпатах.

Зокрема, ця подія стала можлива завдяки підтримці ювелірної мережі Золотий Вік, яка подарувала обручки молодим, мережі Сільпо, салону весільних суконь Slonovskiy, мережі готелів Відпочинок 365, ZONIN Prosecco, кондитерській Manzhosova, флористам Нey day decor та парку розваг Neopolis.

«Ми всі звичайно чекаємо на надзвичайне свято, яким для нас буде наша перемога. Але ми всі розуміємо, що з коханням в серцях, з надією, яка живе в кожного з нас, ми крокуємо до перемоги ще швидше. Тому це свято було покликано показати, що любов переможе все і що палкі серця наших військовослужбовців заслуговують на увагу, ми хотіли їх привітати», — зазначила Зоряна Солтан, маркетинг директор ТРЦ Respublikа Pаrk.

«Я знаю, що багато військовослужбовців одружувалися і майже у всіх військових частинах в нас є така практика розпису командира частини. Життя триває, незважаючи на війну наші військові молоді заводять сім’ї, закохуються, одружуються», — наголосив начальник служби управління по роботі з особовим складом департаменту персоналу ГУ Нацгвардії України Олександр Чорний.

Читайте також: “Реал Ст” зможе придбати частку в компанії-інвесторі ТРЦ Respublika Park