У ТРЦ Злата Плаза з’явиться патріотичний мурал

У рівненському ТРЦ Злата Плаза з'явиться патріотичний мурал "Сміливий народ сміливої ​​країни".

Кілька тижнів тому на одній із вулиць Рівного Костянтин Качановський виконав стенопис «Красуня не терпітиме». Художник вирішив продовжувати розвивати вуличний стріт-арт у місті та зараз працює над ще одним патріотичним муралом — «Сміливий народ сміливої ​​країни».

Мурал «Красуня терпіти не буде»

Завершений стінопис можна буде побачити у ТРЦ “Злата Плаза”, на цокольному поверсі, біля супермаркету “Сільпо”. Його мурал – це черговий внесок у боротьбу України проти російських окупантів як художника.

«Саме на цій роботі зображено: чоловік, який привіз до Бучі більше тонни борошна, щоб відновити пекарню, лікар, який приймав пологи у деокупованому містечку, військовий, відомий пес «Патрон» та хлопчик. Цим малюнком хочу показати для кого це все робиться і за що ми воюємо», — розповів Костянтин Качановський.

Костянтин Качановський та його майбутній мурал «Сміливий народ сміливої ​​країни»

Тисячі людей проходитимуть повз мурал і надихатимуться їм, тим самим підніматимуть свій патріотизм, бойовий дух та настрій. Саме так вважає директор ТРЦ “Злата Плаза” Олександр Оверчук.

«Ми надихнулися насамперед відомою роботою Костянтина, яка називається «Красуня терпіти не буде». Знайшли вдалу локацію в торговому центрі, напрацювали спільну ідею, запросили Костянтина та почали її реалізовувати. Це буде патріотичний мурал про наших людей, простих українців, про кожного з нас, силу духу та сміливість», — пояснив Олександр Оверчук.

Також він додав, що разом із допомогою армії волонтерам потрібно, в тилу, підтримувати культурний, мистецький фронт.

Читайте також: ТРЦ Оазис проводить благодійні заходи на підтримку ЗСУ