В укритті ТРЦ PIONEER з’явиться унікальний арт-простір

У Черкасах упродовж чотирьох тижнів створюють унікальний арт-простір, розташований у укритті ТРЦ PIONEER.

Про це повідомляє 18000.

На базі укриття у ТРЦ PIONEER відбулося вже до 20 заходів – це і спектаклі для дітей переселенців, і концерти, на яких збирають кошти на амуніцію для бійців ЗСУ.

«Зараз зібрано та передано на потреби ЗСУ вже понад 100 тисяч гривень. Продовжуючи цю ініціативу, у мене виникла ідея перетворити приміщення на патріотичний культурний простір, щоб навіть стіни тут пробуджували дух справжніх українців», — розповів комерційний директор ТРЦ PIONEER Олександр Фідель.

За його словами, на заклик у Facebook відгукнулися волонтери-художники, які сьогодні створюють у укритті ТРЦ центр національної культури.

«Ми сприйняли це як можливість застосувати свої професійні здібності у благодійних цілях. Ми малюємо вже 4 тижні, бо намагаємось робити все дуже якісно. За основу обрали знакові елементи нашої культури — кольори українського прапора, типовий черкаський орнамент, козацький скоропис, цитати з пісень, які найбільше піднімають дух українців у цей нелегкий час», — розповіла старша викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Галицька.

До прикраси стін малюнками приєдналися викладач Черкаської дитячої школи мистецтв №2 Ольга Курська, викладач Черкаської дитячої мистецької школи імені Данила Нарбута Ольга Галушка та випускниця цієї школи Анастасія Мусатенко.

Читайте також: У ТРЦ Злата Плаза відкриють виставку фотографій із Азовсталі