Varus перейшов на середній і низький ціновий сегмент продукції

Асортиментна політика мережі супермаркетів Varus пішла на пріоритет середнього і низького цінового сегменту. Водночас високий ціновий сегмент теж залишається для вибору.

Про це в інтерв’ю Sostav.ua розповіла директорка з маркетингу Varus Ольга Рум’янцева.

«Споживчі настрої змінились у бік економії. Кожен клієнт шукає вигідні пропозиції, незалежно, в якому ціновому сегменті він купував раніше. Тому ми намагаємось підсилити середній та низький ціновий сегмент. Якщо говорити про категорії, то, за даними аналітики, перерозподіл за категоріями не змінився», — зазначила Ольга Рум’янцева.

А ось карта постачальників Varus змінилась. Мережі довелось шукати імпортну заміну херсонським кавунам та мелітопольській черешні. Сіль з Бахмута (ДП «Артемсіль») замінили на італійську, іспанську, турецьку і польську. Значно зріс імпорт томатної пасти та макаронних виробів.

«Водночас відкриваються можливості для українського бізнесу. У кожному сегменті ринку є регіональні та місцеві виробники. Varus завів на свої полиці локальних виробників сирів, м’ясних виробів та побутової хімії», — додала директорка з маркетингу.

Читайте також: EVA представила новий концепт магазину