Varus відкрив новий супермаркет у Кривому Розі

Мережа Varus продовжує розширювати мережу — напередодні Нового року компанія відкрила новий супермаркет у Кривому Розі. 29 грудня у ТК Voshod plaza (вул. Володимира Терещенко, 1Е) почав працювати сучасний магазин із широким асортиментом товарів.

У магазині представлено великий вибір продуктів з різних країн світу та від українських виробників. В асортименті — свіжі овочі, фрукти, м’ясні делікатеси, сири з різних країн, ковбаси, молочні продукти, заморозка, кондитерська продукція тощо. Також на полицях магазину присутня продукція власних торгових марок Varus, що поєднує чудову якість та доступні ціни.

Varus відкрив новий супермаркет у Кривому Розі
Varus відкрив новий супермаркет у Кривому Розі

Varus у ТК Voshod plaza — це просторий зал на 850 кв. м із сучасним дизайном та зручною й зрозумілою навігацією. Тут працює 5 кас, серед яких — зручні каси самообслуговування. Також можна скористатися сервісом швидких покупок Scan&Go (сканування та покупка товару без каси). У супермаркеті діє бонусна програма Varus Perfect, що дозволяє новим покупцям накопичувати бонуси з кожної покупки та витрачати їх на смаколики у всіх магазинах мережі. Для цього лише потрібно встановити мобільний додаток Varus на свій смартфон.

Varus відкрив новий супермаркет у Кривому Розі

Зазначимо, що це четвертий супермаркет мережі Varus, який відкрився наприкінці 2022 року з метою забезпечити українців широким асортиментом товарів за доступними цінами.

Нагадуємо, на початку грудня Varus відкрив супермаркет у Києві на Троєщині.