Varus запустив новий супермаркет у Києві на Позняках

Попри нестабільну ситуацію з електроенергією, минулими вихідними розпочав роботу новий Varus на Позняках за адресою вул. Драгоманова, 40Г.

Площа супермаркету складає 1000 кв. м. Асортимент у новому Varus представлений різномаїжжям свіжих овочів та фруктів, молочними, замороженими продуктами, кондитерськими виробами українських та закордонних виробників, а також продукцією власних торгових марок за розумними цінами.

Також у магазині можна придбати випічку із власної пекарні, вибрати салати та страви з кулінарії та замовити піцу із собою.

Для зручності гостей працює 10 кас, зокрема 4 каси самообслуговування та сервіс швидких покупок Scan&Go. В даному маркеті також доступні онлайн-замовлення та доставка.

На додачу вже цього тижня мережа Varus поповниться ще одним магазином на Троєщині. Це буде перший магазин мережі в цьому великому районі столиці.

Нагадаємо, що у листопаді мережа супермаркетів відкрила маркет на Оболоні за адресою вулиця Героїв полку Азов, 12А. Таким чином компанія намагається забезпечити всіма необхідними товарами мешканців районів, що мають високу щільність населення в столиці.

Всі нові магазини мають зручну навігацію, яскраві неонові вивіски та приємний ексклюзивний інтер’єр, розроблений нідерландською студією JDV.

Довідка. Varus національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році в Дніпрі, наразі загальна кількість 117 супермаркетів у 25 містах України. Мережа Varus першою запровадила формат To Go. Він розрахований на клієнтів, які бажають зробити швидкі покупки, придбати готові страви, взяти хот-доги та напої з собою, а також перекусити та випити чаю, кави чи соку-фреш прямо в магазині.

Читайте також: У Херсоні відновили роботу супермаркети Сільпо