Відкриття столичного БФК LAKE PLAZA заплановано на 19 листопада

Колишній київський ТРЦ Метрополіс, який після реконструкції отримав назву LAKE PLAZA, завершив повне переобладнання об’єкта. Багатофункціональний комплекс на вул. Героїв полку «Азов» (Маршала Малиновського), 12 почне роботу 19 листопада 2022 року.

«Ринок ТЦ в Україні, незважаючи на продовження військових дій, за даними Української Ради Торгових Центрів, поступово відновлюється. Це є, у тому числі, свідоцтвом незламності українського суспільства та духу. Перемогу здобуваємо на всіх «фронтах» у тому числі, в цивільному секторі», — розповіли власники об’єкту.

ТРЦ Метрополіс почав масштабну реконструкцію влітку 2021 року для того, щоб відповідати сучасним вимогам комфорту, сервісу та шопінгу. Завершити повне переобладнання об’єкта планувалось навесні 2022 року, проте повномасштабне вторгнення рф зруйнувало ці плани. Але від реалізації цього проєкту власники не відмовились. Термін відкриття був скоригований відповідно до реальної можливості вести будівництво. Розуміючи важливість підтримки економіки країни в умовах воєнного стану, необхідності створення робочих місць, забезпечення мешканців міста товарами та послугами, були докладені всі можливі зусилля, щоб якнайшвидше закінчити будівельні роботи та ввести об’єкт в експлуатацію.

«Українській бізнес вкотре доводить, що навіть в найскладніший умовах, є потенціал для розвитку. Мова навіть не про прибутки, бо під час війни робота в «нуль» це вже досягнення, а про стійкість та спроможність досягати поставленої мети», — говорять в компанії.

В першу чергу відкриває двері торговельна частина комплексу. Офісна частина — відкриється трохи згодом. ТРЦ перетворився на багатофункціональний комплекс, а його назва змінилася внаслідок ребрендингу на LAKE PLAZA. Це сталося насамперед через його локацію, адже Оболонь досить часто називають озерним краєм Києва, а сам комплекс безпосередньо розташований у берегів мальовничого Кирилівського озера.

План реновації був розроблений провідною національною архітектурно-інжиніринговою компанію UVT Group і включав оновлення фасаду та дизайну внутрішніх інтер’єрів згідно з сучасними світовими тенденціями. Родзинкою фасаду став відеоекран загальною площею понад 300 кв. м. «На жаль реалії сьогодення поки що не дадуть змогу побачити цю красу наживо, адже наразі вкрай необхідно заощаджувати електроенергію і таким чином допомагати стабілізувати енергетичний фронт», — пояснив девелопер.

Оновленням tenant-mix займаються професіонали компанії КРОППЕРС ГРУП. Основними якірними орендарями торговельного центру стануть супермаркет Varus та мережа магазинів товарів для краси та здоров’я EVA. Також в БФК буде представлений ряд відомих в Україні брендів, серед яких Алло, Аптека доброго дня, Люксоптика, Золотий Вік, Укрзолото, Столична Ювелірна Фабрика, Rieker, аутлет Nova, Palitra, Solo, Fissman, Львівські круасани, Майстерня кави, Вітаоптика, Мастерzoo та інші оператори, які мають на меті задовільнити потреби мешканців Оболоні.

«Попри такий важкий час бізнес має працювати на благо економіки держави, об’єднаний спільною метою — зберегти Україну, закінчити війну перемогою та жити у Мирі. Запрошуємо відвідати LAKE PLAZA», — заявили в компанії.

Читайте також: Одеський ТРЦ Riviera Shopping City відновлює роботу