Вінницький Гуманітарний центр речей переїхав до ТРЦ Мегамолл

У Вінниці для внутрішньо переміщених осіб працює Гуманітарний центр речей, де переселенці отримують дорослий та дитячий одяг, взуття та іграшки. Наразі Центр приймає відвідувачів у ТРЦ Мегамолл за адресою вул. 600-річчя, 17. Раніше пункт працював у ТЦ Tetris.

З перших днів війни у ​​Вінницькій громаді знайшли притулок тисячі українців, які вимушено перемістилися з окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб у квітні у місті було створено Гуманітарний центр речей. У ньому люди можуть безкоштовно підібрати необхідний одяг та взуття. Також у Центрі можна знайти іграшки, постільну білизну, рушники та іноді навіть дитячі коляски чи колиски.

За даними першого заступника директора департаменту соціальної політики міської ради Наталії Паламарчук, від дня відкриття Центру близько 50 тисяч переселенців мали змогу отримати необхідний одяг та взуття для себе та рідних.

Гуманітарний Центр речей працює з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 16:00. Щоб отримати необхідні речі, потрібно надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що засвідчує особу (паспорт або через додаток «Дія»).

Читайте також: ТРЦ River Mall організував благодійну фотовиставку “Крізь призму погляду”