Волонтерські ініціативи хмельницького ТРЦ Оазис

ТРЦ Оазис працює не лише на економічному, а й на культурному фронті, забезпечуючи підняття бойового духу хмельничан та гостей міста, а також підтримуючи ЗСУ.

Усі благодійні заходи ТРЦ Оазис було організовано спільно з волонтерами ГО «Захист – об’єднання волонтерів» та ГО «Художня сотня «Гайдамаки».

20 квітня виступала Марини Круть, на заході було зібрано 8093 грн, які будуть використані на закупівлю тепловізора для передової.

28 квітня відбувся виступ трьох артистів – Kate Soul, Антона Вараниці та Івана Варави. Артистам вдалося зібрати 9 341 грн, кошти пішли на купівлю автомобіля для захисників, який було передано наступного тижня.

6 травня на гостей ТРЦ очікував масштабний виступ Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру, на якому було зібрано суму в 10 834 грн та використано на закупівлю одягу для бійців.

А 7 травня знову виступали троє талановитих артистів – Антон Вараниця, Kate Soul та гість із Харкова Олексій Копилов. Зібрані кошти — 5881 грн. — також витрачено на одяг для українських захисників на передовій.

До того ж 13 травня заплановано благодійний концерт за участю хмельничанки YanaSvoya та гостей з Харкова — дуету De Light Live Duo.

Захід пройде о 16:00. Усі зібрані кошти під час концерту будуть витрачені на потреби Збройних Сил України.

Читайте також: У черкаському ТРЦ DEPO’t center відкрили художню виставку