Виробники молока та соків у росії скоротять асортимент через брак упаковки

Російські заводи концентруватимуться на виробництві швидкопсувного товару. Як альтернативу розглядають скляні пляшки.

Виробники соку та молока в росії планують скоротити асортимент продукції на тлі нестачі упаковки. За словами джерела, знайомого із ситуацією, підприємствам не вистачає асептичної тари, що дозволяє довго зберігати властивості продукції.

Під час виробництва молочних продуктів асептику використовують для стерилізованої продукції та вершків. Для неї влітку закуповували фермерське молоко, а продавали значно пізніше – восени. Тепер же, коли асептики не вистачає, заводи концентруватимуться на виробництві товару, що швидко псується.

«Основна проблема – відсутність потрібного обсягу асептичної упаковки. Поки компанії не знають, як вирішувати це питання, точно у всіх скоротиться асортимент — альтернатив для асептичної упаковки поки не видно», — зазначають учасники ринку.

Читайте також: По всій росії почали закриватися магазини Apple

Асептику в росії виробляли два заводи – Tetra Pak і Elopak, вони ж ввозили в країну потрібні матеріали для виготовлення плюс імпортували готову тару. Але в середині березня Elopak заявив про зупинення діяльності на російському ринку.

У Мінпромторгу рф також визнали наявність проблеми з асептичною упаковкою. У відомстві запропонували дочекатися випробувань з виробництва аналогічної вітчизняної упаковки в Казані, а як альтернативу розглянути скляні пляшки.

Джерело