Як Coca-Cola допомагає українцям під час війни?

Компанія Coca-Cola пішла з російського ринку, оголосивши про це 8 березня. Незважаючи на те, що їх постачання на 10 підприємств, що належать Coca Cola Hellenic Bottling, поки що не припинилися, компанія активно допомагає українцям під час війни, яку розпочала росія.

Команди представництва Coca-Cola в Україні організовують гуманітарну допомогу пунктам прийому біженців, лікарням та громадським організаціям. Вони постачають питну воду, продукти харчування та займаються координуванням поставок необхідного обладнання до медичних закладів.

Більшість працівників Coca-Cola Ukraine є волонтерами: готують їжу та розвозять її, напої та ліки нужденним, надають соціальну підтримку в усіх областях України та на кордонах, щоб забезпечити допомогу біженцям.

The Coca-Cola Company, у співпраці з європейськими партнерами, надали понад 3 млн доларів для підтримки діяльності волонтерських організацій в Україні та сусідніх країнах, куди прямує найбільша кількість біженців.

Виробництво в Україні тимчасово зупинено для забезпечення безпеки співробітників, однак у регіонах, де розгортаються мінімальні бойові дії, компанія продовжує роботу в обмеженому форматі. Працівники українського відділу отримали доступ до коштів Фонду допомоги працівникам Coca-Cola у разі надзвичайних ситуацій. Компанія активно надає допомогу своїм співробітникам та їхнім сім’ям.

Читайте також: Carlsberg і Heineken оголосили про вихід із росії