Як працюватимуть торгові мережі в Україні під час воєнного стану?

Найбільша українська торговельна мережа АТБ закликала українців зберігати спокій та не піддаватися паніці через вторгнення росії до України.

«В умовах, що склалися, корпорація АТБ працює в максимально посиленому і мобілізованому режимі. Магазини торгової мережі АТБ забезпечені товарами всіх категорій в повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків задля забезпечення споживчого попиту у разі його зростання. Логістична та транспортна інфраструктура компанії перебувають під особливим контролем», – йдеться в офіційній заяві корпорації.

Fozzy Group, яка володіє торговельними мережами «Сільпо», Фора, Траш, у свою чергу повідомила, що робить все можливе для того, щоб «максимум магазинів працювали у звичайному режимі» та в українців залишався доступ до продуктів.

“Про те, які магазини працюють і за яким графіком, оперативно повідомлятимемо в соціальних мережах і на гарячих лініях торгових мереж”, – йдеться в заяві Fozzy Group у Facebook.

У заяві «Сільпо» повідомляється, що мережа працює над тим, щоб постачати товари із розподільчих центрів.

«Ми на зв’язку з виробниками, щоб забезпечити постійне постачання продукції. А також на зв’язку з ТРЦ, щоби навіть при закритті торговельного центру ми відкрили «Сільпо», — повідомила компанія.

Джерело