Як зараз виглядає ТРЦ «Велес» (фотоогляд)

Будівництво другої черги ТРЦ «Велес» в Івано-Франківську розпочалось у 2019 році. Відкрити її планували у IV кварталі 2021 року, але введення в експлуатацію перенесли. Наразі другу чергу ТРЦ, разом із оновленим третім поверхом працюючої частини, планують здати у ІІІ кварталі 2022 року.

У функціонуючій частині ТРЦ “Велес” представлені магазини наступних брендів: LC Waikiki, Megasport, CCC, “Чудо острів”, Anabel Arto, A. Tan, Watsons, Junker, Diverse, “Столична Ювелірна Фабрика”, Miniso, “Київстар” та ін. Вони продовжать роботу і після відкриття нової черги.

Деякі з цих орендарів працюватимуть у оновлених форматах вже у розширеному ТРЦ.

Також нещодавно у першій черзі торгового центру відкрився новий магазин дитячого одягу – «Дитячий стиль».

На третьому поверсі ТРЦ знаходяться розваги: ​​кінотеатр, міні-боулінг, роллердром, настільний теніс, дитячий лабіринт, альпін-парк та зона фуд-корту.

Як зараз виглядає друга черга ТРЦ «Велес»?

На сторінці ТРЦ у Facebook у грудні зазначали, що друга черга торговельного центру знаходиться на завершальній стадії будівництва нового корпусу. Також стартував процес «закриття» зовнішнього периметра сендвіч-панелями. На даний момент в оновленому “Велесі” облаштують фасад.

Як зараз виглядає 2 друга черга ТРЦ «Велес»

Наприкінці 2021 року було заявлено про 70% наповненості ТРЦ відповідно до розрахунку підписаних попередніх договорів оренди та протоколів про наміри.

Якірними операторами другої черги стануть: продуктовий супермаркет «Сільпо», дитячий розважальний центр Fly Kids, кінотеатр «Планета кіно», мережа магазинів побутової техніки та електроніки Eldorado, Comfy та «Алло», Brocard, мережа ресторанів швидкого харчування KFC, фарм-рітейлер « Аптека Доброго Дня», хобі-маркет «Акварель», мережа магазинів ювелірних виробів «Золотий вік», мобільний оператор Kyivstar, Vodafone та ін.

Після відкриття другої черги ТРЦ “Велес” загальна площа становитиме 62 000 кв. м, торгова – 40 500 кв. м. Це буде найбільший торгово-розважальний центр Івано-Франківської області.

Читайте також: У вінницькому ТРЦ S) mall облаштовують протирадіаційне укриття