Яким буде новий ТЦ Retail Park Bucha

Вже 12 грудня у місті Буча на Київщині відкриється новий торговий центр Retail Park Bucha.

Передмістя Києва та міста-супутники зараз за темпами житлового будівництва та зростання кількості мешканців можуть дати фору навіть столиці. Але покупці квартир у численних новітніх житлових комплексах Київської області стикаються із незвичайною проблемою: у містах-супутниках не вистачає сучасних торгових площ.

Retail Park Bucha – проект, покликаний усунути цю проблему щонайменше для мешканців Бучі, Ірпеня, Бучанського та Макарівського районів Київської області.

«Це новий для України формат торговельного центру. Серед його особливостей насамперед вдала локація. Він розташований на шляху з правого боку з Києва до кількох міст-супутників Варшавською трасою, насамперед Бучі, Ірпеня та Бородянки. Таким чином, ми маємо можливість залучати до ТЦ так званий «вечірній потік»: людей, які повертаються з роботи зі столиці в житло у містах-супутниках», – зазначив Роман Курицький, керуючий партнер проекту та засновник компанії Building Development.

За його словами, новий ТЦ стане елементом великої торгової вулиці: майже поспіль розташовані майбутній ТЦ Avenir Plaza, великий оновлений Епіцентр і, власне, Retail Park Bucha. Міська влада має ідею об’єднати ці об’єкти в єдиний торговий простір із загальним паркуванням, що ще більше спростить споживачам доступ до магазинів.

Під оренду відведено 13 200 кв. м, і переважна велика площа вже зайнята рітейлерами. Серед якірних орендарів буде відкрито АТБ площею 1 300 кв.м у новому «чорному» форматі, магазин товарів для дому JYSK площею 1 500 кв. м, супермаркети техніки та електроніки Фокстрот (1 300 кв. м) та Comfy (1 250 кв. м), Лео Кераміка (930 кв. м), магазин – точка видачі інтернет-замовлень Rozetka на 250 кв. м, fashion-рітейлер Sinsay на 1 250 кв. м. Також будуть менші оператори: Prostor, Аптекар, Укрзолото, Master Zoo, відділення Нова пошта, мультибрендовий магазин для рибалок Black Marlin, URBAN оптика, хімчистка і т.д. Крім того, у прикасовій зоні продуктового супермаркету буде розміщено бутики супутніх товарів.

Оскільки частина будівлі є двоповерховою, то на другому поверсі розміститься фітнес-центр Sport Life, а також перша у Бучі приватна клініка Adonis (2 100 кв. м). А ось фуд-корту не планується.

«Будуть відкриті дві кав’ярні місцевих підприємців дуже оригінальних форматів, але ми не робитимемо повноцінний фуд-корт, оскільки він нам не підходить за концепцією», – наголосив Роман Курицький.

Прогнозована зона охоплення Retail Park Bucha включає не лише мешканців Бучі, але й таких населених пунктів, як Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородянка – а це близько 300 000 потенційних клієнтів.

«Якщо говорити про трафік, орієнтуємось приблизно на 8 500 відвідувачів у будні і 12 500 – у вихідні», – розповів керуючий партнер проекту.

Наразі проводяться роботи над оформленням фасаду, щоб він виглядав привабливо, приваблював споживачів та став окрасою міста. Сам проект було реалізовано рівно за 12 місяців.

Джерело