Юрій Полд залишив посаду директора Arricano

Юрій Полд

Юрій Полд залишив посаду директора Arricano, повідомляється в резолюції річних загальних зборів компанії, що відбулися 29 серпня в Лімассолі (Кіпр).

Згідно з результатами зборів компанії, оприлюдненими на Лондонській фондовій біржі у вівторок, рішення про перепризначення Юрія Полда було відкликано після його повідомлення про бажання піти з посади директора з особистих причин.

Річні збори акціонерів повторно призначили інших директорів: Георгіоса Комодромоса, Володимира Тимочка, Френка Льюїса; повторно затвердило KPMG Limited як аудиторів суспільства на строк до завершення чергових загальних зборів, на яких подаються фінансові звіти.

Як повідомлялося, чистий прибуток Arricano Real Estate Plc (Кіпр), керуючої компанії та девелопера низки торгово-розважальних центрів в Україні, за 2021 рік склав $37,9 млн, що в 1,8 разу більше за показник 2020 року.

Виторг компанії минулого року зріс на 15% — до $37,2 млн, внаслідок ослаблення в Україні карантинних обмежень. Прибуток від переоцінки інвестиційної нерухомості Arricano у 2021 році склав $29 млн завдяки зростанню орендних доходів. У той же час базовий операційний прибуток до переоцінки збільшився на 16% і склав $25,1 млн.

Станом на 31 грудня 2021 року загальна справедлива вартість інвестиційної нерухомості Arricano збільшилася на 17,5% і склала $323,9 млн.

Окрім того, чиста вартість активів зросла на 37,1% до $163,8 млн.

Довідка. Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торгово-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та керує п’ятьма ТРЦ у країні загальною площею 147,6 тис. кв. м: РайON та Проспект у Києві, Сонячна галерея у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall (Київ) та земельні ділянки для подальшого будівництва трьох об’єктів, що знаходяться на стадії проектування. Компанія також здійснює будівництво київського ТРК Lukianivka.

Станом на серпень-2022 акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом з Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдом та Рауно Тедером. Сукупний пакет акцій Тедер складає 70,86%.

Читайте також: Директором з маркетингу компанії Arricano призначено Інну Морозову