Ювелірний бренд LOVE YOU представив свої товари на маркетплейсі Made with bravery

Прикраси бренду ювелірних подарунків LOVE YOU тепер можна придбати на платформі Made with Bravery. Весь прибуток Made with bravery передає фандрейзинговій платформі United24 на програми з відбудови України.

На маркетплейсі можна обрати срібні прикраси бренду з українською символікою з сету LOVE UKRAINE — значки з гербом, або прапором України, який виконаний з кольорової емалі, а також браслет у вигляді літака та підвіску у формі кулі як символ боротьби та незламності українського народу.

Мета проєкту — об’єднати у спільноту українських виробників, популяризувати українське за кордоном, сприяти експорту українських товарів та допомагати розвитку українського бізнесу та відбудові України.

Made with bravery доставляє замовлення до багатьох країн світу. Із їхнім повним переліком можна ознайомитися за посиланням. Доставку придбаних товарів здійснює національний оператор поштового зв’язку Укрпошта.

Довідка. Made with bravery — електронний майданчик, на якому продаються товари, виготовлені в Україні. Його створено за підтримки глобального лідера з цифрових платежів Visa та комунікаційної агенції Banda. Проєкт отримав інформаційну підтримку від Міністерства цифрової трансформації, Міністерства закордонних справ України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту Дія.Бізнес.

Читайте також: Аврора передала ГО «Землячки» 6 000 000 грн на зимову форму для жінок-захисниць