Захід “ART-весна” пройшов в усіх ТРЦ Arricano

Усі ТРЦ девелопера Arricano цієї весни стали просторами для натхнення та зустрічей. 11 березня ТРЦ “Проспект” у Києві, ТРЦ CITY MALL у Запоріжжі та ТРЦ “Сонячна Галерея” у Кривому розі зібрали містян на захід “ART-весна”.

У “Проспект” спільними зусиллями було створено артоб’єкт “Весна свободи”, це велике панно, яке дорослі, і діти власноруч малювали протягом п’яти годин в атріумі торгового центру.

Заквітчаний герб України ожив у торговельному комплексі за допомогою крейди. Різнокольорове зображення несе важливий для кожного українця сенс: герб як символ непорушності української державності, ластівки як втілення свободи, квіти як символ життя та оновлення, – йдеться в прес-релізі.

Крім цього, на п’яти тематичних локаціях торговий центр підготував різні активності для відвідувачів різних вікових категорій.

Можна було долучилися до авторського майстер-класу з ікебани під керівництвом викладачки Українсько-Японського центру КПІ й професорки ікебани 3-го ступеня Олени Капранової.

Діти відвідали День народження ляльки Барбі, де були ігрові зони Barbie та Hot Wheels. Також ТРЦ підготував для найменших відвідувачів подарунки.

А розіграш подарунків для дорослих був ввечері, головним призом був смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra з нової серії ґаджетів від Samsung.

ТРК CITY MALL та ТРК “Сонячна Галерея” підготували для відвідувачів фотозони і разом з ними створили артоб’єкт “Дерево натхнення” із паперових ластівок.

У цих ТРК були майстер-класи з орігамі зі створення цих пташок і квітів, також відвідувачі могли отримати свій портрет, який художник писав олівцем чи кавою.

В кінці дня також був розіграш подарункових сертифікатів на покупки у фірмовому магазині Samsung.

Весна надихає та заряджає новими ідеями. Наші ТРК завжди відкриті для крутих ініціатив, єднання та спільної творчості. Ми дякуємо всім нашим відвідувачам, хто доєднався до ART-весни, і обіцяємо ще багато цікавих та надихаючих заходів!, – зауважила Інна Морозова, директорка з маркетингу Arricano.

У суботу, 18 березня ТРЦ “РайON” чекає захід “Мистецька весна”. Можна буде долучитися до творчості, послухати живу музику, пройти квест та взяти участь у розіграші.

Читайте також: Eldorado та Sigma Software запустили оновлену систему клієнтської підтримки