Замість «Ашана» у ТРЦ Сонячна Галерея відкриється «Сільпо»

У супермаркету «Ашан», який знаходиться в ТРЦ Сонячна Галерея у Кривому Розі, закінчується термін оренди, і він «залишає» своє місце розташування. На зміну «Ашану» прийде «Сільпо».

Генеральний директор компанії Arricano – власник ТРЦ Сонячна галерея – Анна Чуботіна розповіла, що девелопер прийняв рішення ремоделювати свої регіональні ТРЦ щодо зменшення та оновлення формату продуктового якоря та відповідного розширення торгової галереї.

За її словами, після зменшення площі та переформатування об’єктів супермаркети «Сільпо» займуть локації Ашан, які звільняються після завершення терміну дії договору оренди. Їхня приблизна площа становитиме 4 500 кв. м, що дозволить розширити до 30% пропозиції торгової галереї у інших товарних категоріях.

«Відкриття оновлених супермаркетів у Кривому Розі заплановано на 3-й квартал 2022 року, якраз перед стартом осіннього сезону. В результаті ремоделінгу ми розширимо категорії fashion, Електроніка, Спорт, Товари для дому. З більшістю брендів договори вже підписано. При цьому торгові центри продовжуватимуть працювати і приймати відвідувачів у звичному режимі з посиленою маркетинговою програмою взаємодії з покупцями з огляду на особливості весняного та літнього шопінгу», — наголосила Анна Чуботіна.

Читайте також: Чому Ашан почав закривати свої гіпермаркети у ТРЦ і як розвиватиметься мережа надалі

Джерело