Згуртуємось заради перемоги: соціальні ініціативи EVA

Незважаючи на багатомільйонні збитки внаслідок військової агресії, знищені, пошкоджені та окуповані магазини, EVA відновлює та підтримує роботу мережі скрізь, де це можливо, надає допомогу нужденним та активно залучає до благодійних ініціатив своїх клієнтів.

Станом на 25 травня 2022 року оперативний штаб EVA задовольнив понад 320 запитів на надання допомоги товарами першої необхідності із 133 міст у всіх областях України. Загалом на потреби ТрО, ЗСУ, волонтерських та громадських організацій, шелтерів для переселенців та медичних установ передано понад 94 000 одиниць товарів, загальна вартість яких перевищує 3,2 млн. грн.

Для волонтерських, громадських організацій та державних установ, які мають власне фінансування та готові закуповувати товари на благодійні потреби, EVA запровадила соціальну знижку. Дізнатися про умови та можливість отримання знижки можна за телефоном 0 800 303 700 або в магазинах мережі EVA.

З 26 лютого компанія забезпечує комплексними обідами поранених бійців, які перебувають у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечнікова. Загалом передано вже близько 9000 порцій. Щодня, включно з вихідними, працівники EVA продовжують доставляти близько 120-150 обідів, які готуються на потужностях ресторану для співробітників у центральному офісі.

Крім того, EVA започаткувала ряд інших соціальних проектів, які також приносять користь завдяки активному долученню клієнтів.

16 травня 2022 року стартувала ініціатива «Підтримай захисників». Проект передбачає можливість перевести в касах магазинів мережі будь-яку добровільну суму від 1 грн. на користь фонду «Повернися живим» для допомоги ЗСУ.

За перший тиждень до ініціативи приєдналося близько 5000 клієнтів. Сума внесків становила близько 80 000 грн. Проект триватиме. Звіти фонду «Повернися живим» про використання зібраних коштів будуть оприлюднені на сторінці проекту наприкінці кожного місяця за попередній (починаючи з червня).

Також клієнти EVA, які є користувачами програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», можуть підтримати проект «Дитинство без війни», перерахувавши будь-яку кількість своїх бонусів на спеціальній сторінці або в мобільному додатку EVA у розділі «Благодійність». Мета ініціативи – евакуація дітей, позбавлених батьківського піклування з України до Туреччини під час воєнних дій.

Станом на 25 травня 2022 року можливістю підтримати проект скористалися вже понад 7000 клієнтів, які перевели понад 52 000 грн. у вигляді бонусів.

«Зараз українці як ніколи згуртовані для допомоги нужденним. Загальна мета поєднала нас і кожен хоче бути корисним на шляху до перемоги. EVA запровадила низку соціальних проектів, що охоплюють різні напрямки допомоги. Долучитися до них можуть усі охочі, обравши саме те, що ближче їм: перерахувати гроші на допомогу ЗСУ чи бонуси для евакуйованих дітей. Кожна гривня та кожен бонус є вагомим внеском, коли охочих допомогти — десятки тисяч», — прокоментувала виконавчий директор ТОВ «РУШ» (керівна компанія мережі EVA та EVA.UA) Ольга Шевченко.

Читайте також: Перезапуск магазинів, програма кешбек та купівля частинами: як працює Фокстрот у травні

Джерело