Зміна положення ручок на продуктових візках може збільшити продаж у магазині на 25%

Нещодавнє дослідження Bayes Business School показало, що зміна положення ручок на візках може збільшити продаж ритейлерів на 25%.

У результатах дослідження йдеться, що візки для покупок із двома паралельними ручками замість стандартної горизонтальної можуть підвищити продажі, оскільки у покупців задіяні біцепси, а не трицепси. На це впливає кілька психологічних чинників.

«Психологічні дослідження довели, що активація трицепсу пов’язана з відмовою від того, що нам не подобається, наприклад, коли ми щось відштовхуємо від себе. У той час як активація біцепса пов’язана з тим, що нам подобається, наприклад, коли ми щось тягнемо або наближаємо до нашого тіла», заявили дослідники з лондонської Bayes Business School.

У дослідженні також розглядалося застосування візка нової конструкції з паралельними ручками. Опитування показало, що провідні виробники купівельних візків раніше не розглядали можливість використання паралельних ручок на своїх візках і були здивовані, дізнавшись, що їхнє становище могло вплинути на продаж.

При тестуванні візка нової конструкції на споживачах у супермаркеті автори звіту професор Захарі Естес та Матіас Штрейхер виявили, що ті, хто використовував візки для покупок з паралельними ручками, купили більше продуктів і витратили на 25% більше, ніж ті, хто використовував стандартний візок.

Джерело