Adidas створив цифровий 3D-білборд на старовинній гробниці в Саудівській Аравії

Німецький бренд Adidas перетворив стародавню гробницю на 3D-білборд з футбольною формою. На цій пам’ятці компанія вирішила представити форму команди Саудівської Аравії сезону 2023-24.

Археологічна ділянка, відома як Хегра або Мадаїн Саліх, що знаходиться на північному заході Саудівської Аравії, налічує 111 скельних поховань. На одному з них глядачі можуть побачити величезну зелену футболку, що розвивається під вітрами пустелі, показуючи масштаб історичної будівлі.

Зазначається, що цей регіон був відкритий для туристів усього два року тому, а перед цим був недоторканим протягом тисячоліть. Рекламна кампанія Adidas була створена за допомогою комп’ютерної графіки VertexCGI без шкоди для унікальної гробниці.

Ініціатива жваво обговорюється у соціальних мережах, користувачі оцінили оприлюднене директором з маркетингу Полом О’Коннором позитивно.

“Impossible Is Nothing”

Проєкт у Саудівській Аравії є частиною кампанії Adidas "Impossible Is Nothing", яка вперше була запущена в 2004 році.

На початку 2023 року компанія представила інсталяцію, створену за допомогою комп’ютерної графіки. Вона була присвячена перемозі Ліонеля Мессі на чемпіонаті світу, що призвело до приголомшливих 250 мільйонів показів.

Рентабельність інвестицій була неймовірною порівняно з фізичною активацією. Комп’ютерна графіка — це, безперечно, майбутнє, - сказав Пол О’Коннор.

Тоді директор з маркетингу сказав, що ця рекламна кампанія багато чому його навчила.

Джерело: The Drum

Читайте також: У Румунії відкрився магазин, в якому ніхто не захоче нічого купувати