Akvarel відновлює роботу двох магазинів в Одесі та Миколаєві

Мережа магазинів для творчості Akvarel відновлює роботу двох точок - у одеському ТРЦ Riviera та у Миколаєві.

Відкриття заплановане на суботу, 1 квітня. Зазначається, що у травні 2022 року торгова площа у Riviera серйозно постраждала внаслідок ворожої атаки.

У Миколаєві магазин Akvarel буде працювати за знайомою для містян адресою – вул. Спаська, 50/8.

Ваші улюблені товари вже розкладені по полицям, а наші консультанти приготувались видавати бонусну картку з кешбеком до 12% кожному покупцю, - кажуть у прес-службі компанії.

Після відновлення роботи маркетів у Одесі та Миколаєві, в Україні працюватиме 54 магазини мережі. Влітку Akvarel поповниться ще двома магазинами у нових містах, яких саме - поки невідомо.

Оновлені Akvarel

Раніше ми розповідали, що мережа магазинів для творчості Akvarel оновила свою торгову точку у дніпровському ТРЦ “Караван”. Зміни торкнулися не лише оформлення, а й товарного асортименту.

Компанія розширила найменування товарів, оптимізувала простір торгової зали та провела внутрішній ребрендинг.

З 1 березня 2023 року мережа також змінила політику видачі бонусної картки клієнта. Тепер цю картку може отримати кожен покупець, незалежно від суми чеку, лише за власним бажанням.

На картці накопичуються бонуси, якими клієнт потім може розрахуватись в магазині за товар. Більше про умови використання бонусної картки та нову концепцію рітейлера читайте в нашому матеріалі.

Джерело: Akvarel

Читайте також: У рівненському ТРЦ “Злата Плаза” відкрилось 4 нових магазини та кав’ярня без бариста