АЛЛО відкрила свій найбільший магазин

Компанія АЛО відкрила свій флагманський мультибрендовий магазин у форматі МАХ. Магазин розташований у торговельно-розважальному центрі Respublika Park.

Відкриття відбулося 12 листопада. Новий флагман АЛЛО МАХ площею 522 кв. м розташований у центральному атріумі, у найжвавішій локації ТРЦ. Традиційно магазин виконали у мінімалістичному стилі із поєднанням природних матеріалів та новаторських форм. У той же час в оформленні вперше використовувалося нове дворівневе освітлення, яке створює акценти в дизайні.

У новому АЛЛО МАХ представлені всі ключові товарні категорії: смартфони та гаджети, ноутбуки та комп’ютерна техніка, smart-техніка, бьюті-гаджети, побутова техніка, товари для спорту, електротранспорт, аксесуари та інші товари. Також тут є відділи Shop in Shop таких виробників як Xiaomi, Apple, Samsung та бренд-зона vivo. У магазині є традиційна опція безкоштовного пакування подарунків, відділ видачі замовлень маркетплейсу allo.ua, зони тестування товарів та видачі кредитів, а також місце, де можна відпочити та випити кави.

У флагманському Алло Мах з’явилися і нововведення. Вперше було створено селфі-зону з мінливим заднім фоном, де відвідувачі можуть протестувати гаджети для створення творчих та професійних фотографій. У магазині оформлена і дитяча зона для розваг найменших відвідувачів.

Довідка. АЛЛО – українська група компаній, до якої входять онлайн та класичний рітейл, маркетплейс та дистрибуція електроніки. 2021 року мережа відкрила 35 нових магазинів різного формату, при цьому в п’яти містах України магазини АЛЛО з’явилися вперше. Також компанія провела оновлення 25 торгових точок. На сьогоднішній день омніканальна роздрібна мережа АЛЛО налічує понад 340 магазинів у 140 містах України.

Джерело