Amazon звільнить ще 9 тисяч співробітників для оптимізації витрат

Американський інтернет-маркетплейс Amazon у найближчі тижні звільнить ще 9 тисяч співробітників на додачу до попередніх скорочень. Останнє скорочення, ймовірно, торкнеться підрозділів хмарних обчислень, реклами, кадрів та Twitch.

У службовій записці гендиректора компанії Енді Джассі для персоналу зазначається, що ця хвиля скорочень відбудеться на додачу до раніше оголошених звільнень, які почалися в листопаді і продовжилися в січні.

Попередній раунд звільнень охопив понад 18 тисяч працівників, перш за все, воно торкнулося співробітників відділів роздрібної торгівлі, пристроїв, рекрутингу та управління персоналом.

За словами гендиректора, рішення звільнити ще більше працівників компанія ухвалила з метою оптимізації витрат. Джассі наголосив, що Amazon взяв до уваги економічну ситуацію навколо та "невизначеність, яка існує в найближчому майбутньому".

Рітейл-гігант щойно завершив другу фазу свого річного бюджетного процесу, вона отримала внутрішню назву - "OP2".

Основним принципом нашого річного планування в цьому році було бути більш економними, але при цьому дозволяти нам інвестувати в ключові довгострокові проєкти, які, на нашу думку, можуть суттєво покращити життя клієнтів і Amazon в цілому, - наголосив Енді Джассі.

*Нагадаємо, що Amazon вдається до найбільших в історії звільнень після того, як під час пандемії коронавірусу масово наймав сотні тисяч працівників. У четвертому кварталі 2019 році кількість працівників сягала майже 800 тисяч осіб, а до кінця 2021 року зросла до більш ніж 1,6 мільйона осіб.

NFT платформа від Amazon

Раніше генеральний директор компанії розповів, що після кількох місяців ретельної розробки Amazon готується до продажу NFT на власній платформі.

Новини про створення спеціальної платформи на сайті рітейл-гіганта почали з’являтись ще на початку січня цього року, але розробники дещо затримались.

На думку Енді Джассі, ініціатива дасть можливість зосередитися на іграх на основі блокчейна, які будуть винагороджувати гравців NFT.

Він очікує, що NFT продовжуватимуть зростати дуже значно найближчим часом і, можливо, Amazon навіть впровадить криптоплатежі.

Детальніше про те, коли чекати запуск Amazon Digital Marketplace і чому він кілька разів відкладався, читайте в нашому матеріалі.

Джерело: CNBC

Читайте також: Amazon закриває одразу чверть своїх магазинів без кас