Amazon планує запустити NFT платформу

Американський рітейл-гігант Amazon готується до продажу NFT на власній платформі після кількох місяців ретельної розробки.

Новини про створення спеціальної платформи та її близький запуск з’являлися ще на початку січня цього року, але розробники дещо затримались.

За словами генерального директора компанії Енді Джассі, ця ініціатива дасть можливість зосередитися на іграх на основі блокчейна, які будуть винагороджувати гравців NFT. У значному зростанні NFT-ринку Джассі був впевнений ще минулого року.

Я очікую, що NFT продовжуватимуть зростати дуже значно. Можливо, нам ще далеко до впровадження криптоактивів як платіжного механізму, але я вірю, що з часом криптовалют стане більше. Цілком можливо, що Amazon впровадить криптоплатежі, — говорив гендиректор.

Платформа запуститься на сайті американського рітейлера і буде доступна через вкладку Amazon Digital Marketplace.

Спочатку вкладка буде доступна лише на території Сполучених Штатів, а потім її поступово відкриватимуть для решти світу.

Запуск маркетплейсу відкладався вже двічі через крахи криптобіржі FTX. Якщо більше не станеться форс-мажорів, кінцевою датою відкриття стане 24 квітня.

Закриття магазинів Amazon

Раніше ми розповідали, що компанія Amazon закриває одразу чверть своїх магазинів Amazon Go, де немає ні продавців, ні касирів.

Роботу припинять цілих вісім магазинів, у Сіетлі, Нью-Йорку та Сан-Франциско.

Цікаво, що буквально за кілька тижнів до закриття великої частини мережі, відбулося відкриття магазину в Пуяллапе, штат Вашингтон.

Детальніше про причини припинення роботи чверті магазинів Amazon Go читайте в нашому матеріалі.

Джерело: incrypted

Читайте також: Поєднання житлової та комерційної нерухомості – у США побудують ТРЦ за новою концепцією