Amrest продає російський бізнес KFC

Польський ресторанний холдинг Amrest домовився про продаж 215 ресторанів KFC, які працювали у росії за франчайзингом. Покупцем активу стане компанія «Альмира», імена власників якої не розголошуються. Сума угоди становитиме не менше 100 млн євро.

Угода може бути підписана після отримання схвалення з боку корпорації Yum! Brands, що володіє брендом KFC. Крім того, сторони мають заручитися дозволом з боку Федеральної антимонопольної служби та інших російських регуляторів.

Amrest працював на російському ринку з 2007 по 2022 роки, керуючи франчайзинговою мережею KFC та Pizza Hut. У березні компанія вирішила призупинити всі операції в рф.

Холдинг довгий час шукав покупців на ресторани і майже домовився про продаж бізнесу структурам ВТБ, але угода зірвалася через антиросійські санкції. Влітку Amrest передав управління мережею Pizza Hut російській компанії «Ной-М».

У жовтні стало відомо, що бренд KFC зникне із російського ринку. Yum! Brands домовилася про продаж всіх своїх активів. У 2023 році понад тисячу ресторанів KFC відкриються під брендом Rostic’s.

Читайте також: Магазини Mothercare в росії можуть змінити назву на Motherbear