У ТРК Сонячна Галерея відкрилась виставка творчих робіт «Країна сама себе не зробить»

29 листопада у ТРК Сонячна Галерея в Кривому Розі відкрилась виставка плакатів та малюнків «Країна сама себе не зробить», яка присвячена баченню того, якою буде Україна в найближче десятиліття.

За більш ніж 30 років з моменту здобуття Незалежності було достатньо прикладів впливу суспільства на процеси державотворення. Українці захистили свободи у трьох революціях, досягли значного прогресу в організації вільного волевиявлення на виборах та демократичної передачі влади. Нині — новий виклик: ми відстоюємо волю та поступово звільняємо території України, загарбані росією.

Ключовий висновок: «Країна сама себе не зробить». Саме такою є назва й водночас саме так можна сформулювати гасло конкурсу творчих робіт, заснованого Центром спільних дій.

У конкурсі взяли участь 236 авторів, які надіслали 331 роботу.

До складу журі увійшли: акторка Ірма Вітовська, громадська діячка Ярослава Гресь, ілюстратор Олександр Грехов, інфографістка Надя Кельм, кулінар Євген Клопотенко, музикант Іван Марунич, волонтер Сергій Притула та політична діячка Оксана Сироїд.

Переможцем став криворізький дизайнер Артем Вашкевич. Автор створив кілька соціальних плакатів воєнного часу. З твором «Вклад кожного — безцінний» Артем зайняв перше місце за версією журі конкурсу «Країна сама себе не зробить».

До огляду на виставці обрано 35 кращих плакатів і малюнків авторів з усієї країни.

Виставка розташована на другому поверсі ТРК Сонячна Галерея й триватиме до 12 грудня. Вхід вільний.

Читайте також: Лікарня майбутнього: За сприяння Budhouse Group проведено реконцепцію старого корпусу дитячої лікарні «Охматдит»