Анатолій Шкрібляк: Linden Luxury Residences – наступний проект, який реалізує Budhouse Group

Анатолий Шкрибляк

“Головною ідеєю нашого проекту було створити у Києві особливий сучасний будинок, у кращому історичному місці, справжній преміум-клас. Linden Luxury Residences розташований на вул. Лютеранська, у найпрестижнішому районі столиці. Тут високий рівень комфорту та розкіш поєднуються з новими технологіями. У такій резиденції хочеться жити”.

Анатолій Шкрібляк
Засновник та акціонер компанії Budhouse Group

Linden Luxury Residences – елітний житловий простір в урядовому кварталі столиці. Це наступний проект, який реалізує девелопер – Budhouse Group. Введення в експлуатацію будинку заплановано на 2021 рік.

Наразі тривають роботи з благоустрою тротуару з вул. Круглоуніверситетська, на завершальному етапі знаходиться монтаж фасаду, а також ведуться оздоблювальні роботи.

У Linden представлені просторі квартири з двома, трьома та більше спальнями, сервісні кімнати, пральні, студії з панорамним склінням та унікальними видами на центр міста. Дизайн фасаду будинку та концепцію внутрішнього оформлення розробляла Келлі Хоппен – британський дизайнер «нейтральної розкоші».

Linden Luxury Residences був визнаний «Найкращим житловим комплексом класу Luxury» за версією головної Всеукраїнської будівельної премії – iBUlLD-2019 та оголошений «Найкращим проектом житлової нерухомості України» у національній Премії в галузі нерухомості CP Awards 2020.

Компанія Анатолія Шкрібляка Budhouse Group активно працює з міжнародними фінансовими інститутами та залучає інвестиції у нові девелоперські проекти в Україні. Так, наприкінці травня завдяки співпраці з польським державним банком BGK у Харкові було відкрито торговий центр нового покоління – ТРЦ Nikolsky. Загальна сума інвестицій у проект становила 110 млн євро.

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn