ICSC провели ребрендинг своєї організації

Світова спільнота професіоналів торгової нерухомості ICSC оголосила про свій ребрендінг. Раніше назва організації ICSC розшифровувалась як International Council of Shopping Centers, Міжнародна Рада Торгових Центрів.

Тепер абревіатура ICSC після ребрендінгу звучить як – Innovating Commerce Serving Communities, Інноваційна Торгівля на службі у спільнот. ICSC – більше, ніж торгові центри. Це ціла індустрія соціальних просторів, що складається з місць, де люди купують, працюють, відпочивають і разом проводять вільний час. Такі простори забезпечують споживачів усім необхідним.

“Наразі торгові центри – це не просто набір приміщень під оренду магазинів. Наразі ТРЦ мають колосальне соціальне значення для громад. Відвідувачі приїжджають до торгового центру не просто за покупками, сучасні ТРЦ стали головним місцем дозвілля, розваг, спілкування, роботи та навіть вакцинації. Як показує наш останній досвід, з іншого боку торгівля стає іншою: омніканальність вимагає впровадження інновацій, подібні зміни лягли в основу ребрендингу головної галузевої організації світу. Індустрія активно змінюється, і ребрендинг ICSC є відображенням розвитку галузі.”

Максим Гаврюшин
Операційний директор Budhouse Group
Голова Української Ради Торгових Центрів
Голова Національного Комітету ICSC в Україні

Бренд ICSC має 65-річну історію, сьогоднішній ребрендинг шанує та визнає цю історію, одночасно показуючи нові тенденції галузі. Роздрібна торгівля та торгівельна нерухомість продовжують впроваджувати інновації, які змінюють те, як ми купуємо.Надалі абревіатура ICSC буде використовуватися разом із “Innovating Commerce Serving Communities” у всіх комунікаціях, що ще раз підкреслить пріоритети організації.

“Наша ініціатива з ребрендингу відображає зміни, які організація та учасники спільноти надали на торгівлю. Протягом останніх дев’яти місяців ми наполегливо працювали над створенням нового бренду. І зробили все, щоб він відображав нашу суть. Поєднання літер “С’S” у нашому логотипі символізує перетин спільнот та комерції.”

уточнюють в ICSC

 

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn
 

Недавні записи