Андре Тан представив колекцію одягу у партнерстві з «Нашою Рябою»

Дизайнер Андре Тан створив ексклюзивну арт-колекцію одягу із натуральним пухом. Вона увійшла до лінії Atelier, до роботи над якою він повернувся після дворічної перерви.

Колекція отримала назву ICARIA, та її основна мета – привернення уваги до питань переробки відходів.

Назва ICARIA відсилає до античного міфу про Дедаля та його сина Ікара. Щоб втекти з острова Крит, Дедал зробив собі і сина величезні крила, скріплені воском. Але Ікар настільки захопився польотом, що забув настанови батька і наблизився до яскравого сонця. Віск на крилах розтанув, пір’я розлетілося, і Ікар упав у море.

«Обираючи темою колекції міф про Ікара, я розумів, що основним матеріалом має стати перо. Воно використане не лише як декор, а й як екологічно чистий наповнювач. І щоб зробити цю історію максимально sustainable, ми вирішили звернутися за витратним матеріалом до компанії, для якої перо є невід’ємною частиною виробничого процесу, але не основним продуктом. Так, партнером цього арт-експерименту став бренд компанії МХП – Наша Ряба, – каже Андре.

З 11 грудня колекцію можуть побачити усі охочі – у ТРЦ «LAVINA MALL» працюватиме виставка. Також в арт-колекції з лінійки Atelier створено демократичну версію, речі з якої можна придбати у фірмових магазинах Andre Tan. До неї увійшли: прозорий пуховий жилет, худи, сумка-шопер та кепка.

Джерело