Apple відкрила інноваційний магазин у ТРЦ Лос-Анджелеса

Американська корпорація Apple відкрила еко-магазин у торговому центрі The Grove у Лос-Анджелесі.

Новий магазин Apple at The Grove знаходиться у самому серці світової індустрії розваг. Він є невід’ємною частиною знаменитого торгово-розважального комплексу просто неба, який є одним з найпопулярніших місць у місті і входить до числа кращих ТРЦ країни.

Apple at The Grove є результатом тісної співпраці між проектними групами Apple та інтегрованими архітектурними та інженерними студіями Foster+Partners.

Дизайн ґрунтується на місцевій специфіці, а також враховує багату історію кінематографу у місті.

Дзеркальна стеля, виготовлена ​​зі спеціалізованої натяжної тканини, створює поверхню, що відбиває, надаючи магазину об’єму. Лінійні світлові люки дозволяють природному світлу проникати зверху, а балки, що простягаються по всій ширині магазину, відкидають ритмічні тіні на стіни приміщення. Зовнішній фасад повністю засклений двома величезними розсувними дверима.

Усередині весь магазин розташований на одному поверсі. Особливістю Apple at The Grove є одна з найдовших у світі вітрин Apple Avenue.

Перед покупками відвідувачі можуть познайомитися з продуктами та послугами Apple, отримати підтримку та взяти участь у безкоштовних сеансах Today at Apple або популярних Photo Walks у The Grove.

Джерело