ТРЦ Lavina Mall виповнилося 5 років

1 грудня 2016 року ТРЦ Lavina Mall вперше відчинила свої двері для відвідувачів. На честь роковин на Facebook-сторінці торгового центру Lavina поділилася статистикою за весь час роботи.

За 5 років ТРЦ відвідало понад 75 мільйонів відвідувачів.

Найбільші площі торгового центру зайняли магазини Zara, H&M та Reserved, причому загальна площа об’єкту складає 127 000 кв. м.

На момент відкриття в Lavina Mall працювало 70 магазинів та 2 заклади харчування – «Крила» та «Франс.уа». На даний час у ТРЦ функціонує понад 400 торгових точок та понад 50 ресторанів та фудкортів.

Свій день народження відзначив не лише ТРЦ, а й парк розваг Galaxy.

У перший день у Galaxy з 20 заявлених атракціонів працювали тільки американські гірки, молот, що обертається та лабіринти для дітей. Вже через рік популярність розважального центру значно зросла – наприкінці 2017 року «Галактику» щодня відвідували понад 10 тисяч гостей, а на вихідні – понад 15 тисяч.

Galaxy в день відкриття

З нагоди свята на території парку розваг обіцяють влаштувати особливу програму з аніматорами, майстер-класами, діджеєм та різними шоу. До того ж, на Facebook-сторінці Galaxy із цього приводу розігрують сертифікати на катання.