АРМА знайшло управителя на арештовані активи виробника “Моршинської”

Національне агентство з питань розшуку та менеджменту активів, отриманих від корупційних злочинів визначило управителя для арештованих корпоративних прав компанії IDS Ukraine, якій належить бренд “Моршинська”.

Ним стала українська компанія “Карпатські мінеральні води”. В її управління перейде завод “Оскар” та дистрибуційна компанію DS, яка входить до групи IDS Ukraine.

Наразі буде проведена оцінка арештованих корпоративних прав і після цього з компанією укладуть договір управління.

У АРМА нагадали, що ТОВ “Карпатські мінеральні джерела” є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв. Компанія випускає природну столову воду під торговою маркою “Карпатська джерельна”, а також солодкі газовані напої та енергетики.

Виробник працює на українському ринку понад 15 років, належить Сергію Устенку та зареєстрований у Львівській області.

Суперечки навколо “Моршинської

На початку лютого АРМА оголосило конкурс на роль управителя виробника мінеральних вод, зокрема торгових марок “Моршинська”, “Миргородська” та Borjomi.

Після цього Інвестиційна група Dragon Capital закликала відомство зупинити конкурс та оголосити про проведення нового. На думку компанії, попередній конкурс проводиться із порушеннями.

На це в АРМА відповіли, що не мають повноважень ухвалювати рішення про те, які активи потрібно арештовувати чи управляти ними, а лише виконують рішення суду.

Документи на участь у конкурсі подали 10 учасників, один з яких пропустив крайній термін подачі.

Чому активи було заарештовано?

Суд заарештував акції та кошти на суму 53,4 млн грн у компанії, оскільки вона належить російському олігарху Михайлу Фрідману.

В Україні Фрідман з партнерами Германом Ханом та Пьотром Авеном володіє компанією IDS Group Ukraine. Вона є дочірньою компанією міжнародної групи IDS Borjomi International, яка, в свою чергу, входить до “Альфа-Груп”.

Джерело: АРМА

Читайте також: Унікальне відновлення: як живе та працює ТРЦ Nikolsky в Харкові